GRY MOBILNE NA PODRÓŻ

Artykuł został przywrócony z poprzedniej wersji strony gdyż może się okazać pomocny dla internautów.

W jaki sposób umilić sobie długą i nudną podróż? Wystarczy zabrać ze sobą naładowany telefon i ściągnąć gry, dzięki którym czas będzie leciał szybciej.

Zarówno w sklepie Google Play jak i AppStore każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej przedstawiamy listę gier zręcznościowych, które są najpopularniejsze i które idealnie sprawdzą się w podróży.

Motor Hero!

Gra prosta, ale bardzo wciągająca. Polega na przejechaniu przez gracza motocyklem jak najdłużej trasy, przeskakując ze słupka na słupek. Każdy ze słupków jest pochyły, więc trzeba mocno się przyłożyć, aby wycelować w kolejny słupek. Grę obsługiwać można jednym palcem. Dodatkowo gracz w trakcie gry zbiera gwiazdki, które później może wymienić na nowe motocykle. Gra ma dość ładną grafikę, a rozgrywka przebiega przyjemnie. Jako „zabijacz czasu” sprawdzi się wyśmienicie.

Phases

Gra, która ogranicza nasze ruchy tylko do naciskania prawej lub lewej strony ekranu. W taki sposób będziemy sterować skaczącą kulką, którą należy dostać się na koniec poziomu. Gra z pozoru łatwa, jednak bardzo łatwo jest zginąć. Co najważniejsze – skacząc kulką należy dotykać tylko i wyłącznie białych elementów, a unikać czarnych. Każdy kontakt z czarnym elementem kończy rozgrywkę. Na szczęście nie wracamy na początek gry, a do momentu, w którym ją skończyliśmy.

Geometry Dash

Gra dla osób, które mają nieziemską cierpliwość. Jest to prosta gra, która polega na odpowiednim naciśnięciu ekranu, które spowoduje skok u bohatera gry. Jednak od samego początku nie jest to łatwe, ponieważ na naszej drodze zaczyna się pojawiać mnóstwo przeszkód, a dodatkowo dynamika gry jest bardzo szybka (i z każdym kolejnym poziomem się zwiększa). Gra ma wiele poziomów, a sami możemy tworzyć kolejne. Oprawa graficzna gry jest prosta, ale dość ciekawa, ale idealnie współgra z muzyką, która pomaga nam w grze.

Magic Touch: Wizard for Hire

Nasz zamek jest atakowany przez różnego rodzaju potwory, a my wcielamy się w postać czarodzieja, który musi się z nimi zmierzyć. Potwory zlatują na balonach, a czarodziej może je pokonać rysując na ekranie różne symbole – na początku są one łatwe, z czasem jednak musimy tworzyć prawdziwe zawijasy. Dzięki temu możemy zdobywać złoto, za które kupujemy zaklęcia, które ułatwiają nam walkę z wrogiem. Gra nie jest tak łatwa jak się wydaje, trzeba nabrać troszkę wprawy, ale ciężko się od niej oderwać.

Artykuł został przywrócony z poprzedniej wersji strony gdyż może się okazać pomocny dla internautów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *