Artykuł został przywrócony z poprzedniej wersji strony gdyż może się okazać pomocny dla internautów.

Miniony rok wypełniony był tytułami, na których pojawienie się wielu graczy czekało z utęsknieniem. Jakie gry najskuteczniej podbiły ich serca? Oto ranking najpopularniejszych tytułów w 2014 roku.

10. HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION znalazło się na dziesiątym miejscu zestawienia. Gracz wciela się w grze w żołnierza z przyszłości, który musi się zmierzyć z teokratyczną koalicją obcych ras.

9. Na miejscu dziewiątym uplasowało się ASSASSIN’S CREED UNITY, czyli siódma odsłona serii. W trakcie gry wcielamy się w członka Bractwa Asasynów – Arno, który ma do wypełnienia szereg ważnych misji we Francji okresu Rewolucji. Liczne błędy historyczne, na które narzekali co bardziej obeznani z tematem gracze, nie przeszkodziły grze stać się jedną z najpopularniejszych na świecie.

8. FAR CRY 4 znalazło się na ósmym miejscu naszego zestawienia. To już czwarta odsłona gry z widokiem FPP, doceniona ze względu na znakomitą grafikę.

7. Na miejscu siódmym CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE – gra, która przenosi nas w niedaleką przyszłość, pełną okrucieństw wojny, którą pragnie zakończyć prywatna korporacja militarna ATLAS.

6. MIDDLE EARTH: SHADOW OF MORDOR to gra osadzona w tolkienowskim Śródziemiu, tocząca się przed wydarzeniami opisanymi przez pisarza we „Władcy Pierścieni”. Gracz kieruje Talionem, który powstał z martwych, by pomścić na sługach Saurona śmierć bliskich mu osób.

5. WATCH DOGS z miejsca piątego daje graczom możliwość przeniesienia się do świata niedalekiej przyszłości, gdzie w rządzonym przez Centralny System Operacyjny Chicago mają okazję wcielić się w utalentowanego hakera.

4. Na miejscu czwartym DESTINY – w grze wcielamy się w role Strażników, którzy przeciwstawiają się atakującym naszą planetę obcym.

3. Pierwszą trójkę otwiera MINECRAFT i jego zbudowany z niewielkich, ostro ciosanych bloków świat.

2. Na miejscu drugim GRAND THEFT AUTO V i tocząca się w wymyślonym świecie Los Santos gra, koncentrująca się na poczynaniach trójki przestępców.

1. Na miejscu pierwszym niekwestionowany zwycięzca – FIFA 15 – gra sportowa stworzona przez EA Sports. To już dwudziesta druga odsłona tej niezmiernie popularnej gry, która oferuje graczom jeszcze większy zakres możliwości niż dotychczas. Idealna grafika, rozgrywki jednoosobowe oraz wieloosobowe, jak również tryb turniejowy i funkcja „Zostań Gwiazdą” zadecydowały o powodzeniu produktu.

Artykuł został przywrócony z poprzedniej wersji strony gdyż może się okazać pomocny dla internautów.

Leave a comment

ThemeREX © 2021. All rights reserved.