Artykuł został przywrócony z poprzedniej wersji strony gdyż może się okazać pomocny dla internautów.

Wierni pecetom gracze nie mają łatwego życia – na niektóre tytuły (patrz: GTAV) muszą czekać naprawdę długo. A na co warto czekać w tym roku? Oto nasz subiektywny wybór najważniejszych produkcji.

Batman: Arkham Knight (premiera: 23.06.2015)
W kolejnej odsłonie serii gier poświęconych bohaterowi DC Comics Batman zmierzy się ze Scarecrowem, który zjednoczył jego największych wrogów, by ostatecznie pokonać obrońcę Gotham City.

 

Wiedźmin 3: Dziki Gon (premiera: 19.05.2015)
Kolejne historie z życia Geralta z Rivii będziemy rozgrywać w otwartym świecie, ponad 40-krotnie większym, niż w poprzedniej części. Duże znaczenie będą miały także liczne misje poboczne.

 

Grand Theft Auto V (premiera: 14.04.2015)
Posiadacze komputerów osobistych nareszcie doczekali się oficjalnej daty wydania kolejnej części z serii produkcji studia Rockstar Games. Tym razem fabuła rozgrywać się będzie w mieście Los Santos i skupiać wokół trzech bohaterów: Michaela, Trevora i Franklina.

 

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (premiera: 15.09.2015)
W kolejnej części sagi budzimy się po ośmiu latach śpiączki i od razu znajdujemy się w centrum akcji, kiedy szpital, w którym przebywamy, zostaje zaatakowany przez nieznanych napastników.

 

Assassin’s Creed: Rogue (premiera: 12.03.2015)
W kolejnej odsłonie produkcji Ubisoftu wcielimy się w rolę Shaya Cormacka – byłego templariusza zakonu asasynów, który odwraca się od swoich braci i zaczyna na nich polować.

 

Dying Light (premiera: 30.01.2015)
W grze naszego rodzimego studia Techland (znanego chociażby z produkcji Dead Island) przyjdzie nam się zmierzyć – z pewnością nie po raz pierwszy – z wirusem przemieniającym ludzi w zombie. Akcja rozgrywać będzie się w dwóch trybach: dziennym (kiedy zombie są mniej aktywne, pozwalają nam więc na eksplorowanie okolicy) oraz nocnym (kiedy będziemy walczyć z agresywnymi zombie).

Artykuł został przywrócony z poprzedniej wersji strony gdyż może się okazać pomocny dla internautów.

Leave a comment

ThemeREX © 2021. All rights reserved.