JAK URZĄDZIĆ POKÓJ GRACZA – PORADY

Artykuł został przywrócony z poprzedniej wersji strony gdyż może się okazać pomocny dla internautów.

Każdy gracz, czy to starszy czy młodszy, marzy o tym, by mieć swoją przestrzeń, w której będzie mógł w spokoju oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu. O tym jak taką przestrzeń urządzić, dowiecie się z tego artykułu.

W dzisiejszych czasach młodzież interesuje się tym, co w czasach ich dziadków czy rodziców było nieosiągalne, czyli najnowszymi technologiami, takimi jak: komputery, telefony, gry. Pokój nastolatka powinien zatem być urządzony tak, by spędzając w nim czas czuł się swobodnie i mógł pogłębiać swoją wiedzę na temat technologii.

Gracze, a już zwłaszcza chłopcy w wieku dojrzewania, nie przykładają wagi do kolorów ścian, a jeśli już to robią, to zazwyczaj chcą, by w pokoju było jak najciemniej. Dlatego świetnym rozwiązaniem jest pomalowanie ścian na zielono (wojskowy zielony) – jest to kolor, który nada temu pokojowi charakteru i sprawi, że każdy gracz będzie czuł się w nim dobrze.

Sercem pokoju gracza jest oczywiście komputer i/lub konsola. Skoro to serce, powinno umieszczone być w centralnym miejscu pomieszczenia. Czyli gdzie? Biurka komputerowe, które znaleźć można na stronie meblobranie.pl, na pewno rozwiążą ten problem. Sprzęt komputerowy umieszczamy na biurku, a konsolę, razem z telewizorem i padami, na specjalnej półce, którą montujemy w ścianie. Przed telewizorem stały będą oczywiście dwa wygodne fotele, na których nasz gracz, wraz z zaproszonym gościem, toczyć będzie wirtualną walkę o zwycięstwo. Na biurku znajdą się natomiast akcesoria takie jak: myszka, podkładka, porządne głośniki i mikrofon. Nie zapomiajmy także o krześle, które powinno być komfortowe i nieobciążające kręgosłupa nastolatka.

Skoro sprzęt został ustawiony, trzeba zająć się kablami – a tych na pewno jest niemało. Można sobie jednak łatwo z nimi poradzić, spinając je specjalnymi spinkami do kabli i umieszczając za meblami lub pod dywanem. Oczywiście można je zostawić na wierzchu, w końcu to pokój gracza, jednak prawdopodobieństwo zahaczenia o nie lub najechania na nie krzesłem i uszkodzenie, jest w tym przypadku bardzo duże, dlatego lepiej je ukryć.

Czy w takim pokoju potrzebne są ozdoby i gadżety? Odpowiedź wydaje się oczywista. Jednak warto zaznaczyć, że za ozdobę może służyć np. komputer – wystarczy, że dokupimy do niego efektowną obudowę, która np. będzie przezroczysta i podświetlana – efekt wow gwarantowany!

Artykuł został przywrócony z poprzedniej wersji strony gdyż może się okazać pomocny dla internautów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *