„Strzelanki” na telefon – ranking

„Strzelanki” na telefon – ranking

"Strzelanki" to jeden z tych gatunków gier, które nigdy nie przejdą do lamusa. Od czasów Dooma do dziś cieszą się niesłabnącą popularnością, w związku z czym producenci gier wypuszczają na rynek coraz to nowe tytuły utrzymane w tej konwencji.

 

  1. Pixel War: Multiplayer Shooter

To klasyczna strzelanka FPP, w której mamy szansę zmierzyć się z innymi graczami. Wbrew pozorom nieco archaiczna grafika wcale nie przeszkadza, a wręcz przydaje rozgrywce specyficznego klimatu. Największymi zaletami tej produkcji jest niesamowita dynamika oraz nader szeroki arsenał broni, mieszący w sobie modele wzorowane na rzeczywistym ekwipunku wojskowym, takie jak AK47 czy Desert Eagle.

 

  1. Enemy Strike

Klasyczna gra FPP, z tym tylko mankamentem, że nie pozwala na grę w trybie multiplayer. Wcielamy się w rolę jednego z obrońców Ziemi, stawiających opór inwazji wrogo usposobionych kosmitów. Gra nie należy do szczególnie odkrywczych, zasługuje jednak na uwagę ze względu na znakomitą oprawę wizualną oraz dopracowany system rozgrywki, interesujące lokalizacje i duży wybór broni, dzięki której będziemy mogli znacznie przerzedzić szeregi wroga.

 

  1. Duty Calls Elite Sniper WWII

Duty Calls Elite Sniper WWII wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich tych graczy, którzy na czas wirtualnej rozgrywki chcieliby zostać przeniesieni w realia II Wojny Światowej. Naszym zadaniem będzie usuwanie przeszkód i otwieranie przejść dla podążającej w ślad za nami armii. W związku z czym będziemy musieli nafaszerować ołowiem niezliczoną liczbę wrogów. Interesującym aspektem tej gry jest rozwój postaci.

 

  1. Overkill 3

Trzecia odsłona znanej i lubianej gry nie tylko trzyma poziom, ale rozwija znane z wcześniejszych edycji pomysły. Doskonały multiplayer, opcja rozgrywki offline, atrakcyjny wystrój graficzny i dynamika – oto największe zalety tej gry.

 

Poleć artykuł

Komentarze