• Głośniki dla graczy – zestawienie

  Każdy prawdziwy gracz docenia znaczenie oprawy dźwiękowej gier komputerowych oraz hardware’u, który pozwala tej oprawie zaistnieć. Im lepsze mamy głośniki, tym łatwiej będzie nam wczuć się w rozgrywkę i tym więcej emocji nam ona dostarczy. Zobaczmy, co można znaleźć na sklepowych półkach.

  Czytaj więcej
 • Nowa moda: fotele gamingowe

  Dawniej największym marzeniem każdego gracza było posiadanie najszybszego komputera na rynku. Takie kwestie jak np. umeblowanie spychane były zawsze na drugi plan. Dzisiaj jest diametralnie inaczej – osoby rozmiłowane w sportach elektronicznych akceptują już tylko dedykowane fotele gamingowe.

  Czytaj więcej
 • Jak urządzić pokój gracza – porady

  Każdy gracz, czy to starszy czy młodszy, marzy o tym, by mieć swoją przestrzeń, w której będzie mógł w spokoju oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu. O tym jak taką przestrzeń urządzić, dowiecie się z tego artykułu.

  Czytaj więcej
 • Podstawka pomoże zadbać o Twojego laptopa

  Laptopy otworzyły szereg nowych możliwości przed użytkownikami komputerów. Ludzie pracują z nimi w kuchni, na podłodze a nawet w parku

  Czytaj więcej
 • Jak zacząć streamować gry?

  Streamowanie gier cieszy się aktualnie ogromną popularnością wśród miłośników komputerowej rozrywki; jest to jednak zupełnie oczywiste, bowiem daje nam to dostęp do wielu ciekawych tytułów. Aby jednak móc zacząć to robić, musimy opanować pewne podstawy i przede wszystkim znaleźć odpowiedni program.

  Czytaj więcej
 • Kierownice do gier – przegląd

  Kierownice stanowią wielkie ułatwienie podczas grania. Górują nad innymi kontrolerami gier w przypadku, gdy użytkownik ma zamiłowanie do wyścigówek. Oto przegląd najlepszych kierownic dla graczy.

  Czytaj więcej
 • Jak wybrać dobre słuchawki?

  Zakup dobrych słuchawek jest niezmiernie istotny, bo to one decydują często o jakości odtwarzanych dźwięków. Jakie wybrać, by nie żałować?

  Czytaj więcej