• Jak wysyłać SMS-y z komputera?

  Przenoszenie uwagi z ekranu komputera na telefon i odwrotnie bywa męczące. Na szczęście są programy, które pozwalają rozwiązać ten problem.

  Czytaj więcej
 • Programy do nauki języka angielskiego

  W dobie smartfonów i Facebooka papierowe podręczniki do nauki języka angielskiego są tylko jednym z wielu możliwych źródeł wiedzy. Obecnie dużym powodzeniem cieszą się różnego rodzaju programy komputerowe.

  Czytaj więcej
 • Pad do PC – który wybrać?

  Granie przy użyciu klawiatury może być irytujące. Zwłaszcza jeśli gramy na naprawdę wysokim poziomie i spędzamy przed komputerem sporo czasu. Właśnie dlatego stworzono pady do gier na PC. Poniżej omówimy kilka najbardziej interesujących modeli.

  Czytaj więcej
 • Klawiatury do gier – przegląd

  Jeśli spędzasz przy grach komputerowych długie godziny, powinieneś rozważyć kupno klawiatury niestandardowej, w dużo większym stopniu dostosowanej do wirtualnych rozgrywek niż sprzęt tradycyjny. Taka klawiatura nie tylko zapewni ci większą wygodę, ale i posłuży znacznie dłużej.

  Czytaj więcej
 • Ekran w laptopie: na co zwrócić uwagę?

  Polujesz na nowego laptopa? Z pewnością przyda Ci się kilka wskazówek, które ułatwią Ci zakup.

  Czytaj więcej
 • Programy dla pisarzy i blogerów

  Praca nad dłuższymi tekstami jest specyficzna i wymaga specjalnych narzędzi. Zwykły edytor tekstu może nie wystarczać. Jakie programy rynek aplikacji komputerowych ma do zaoferowania pisarzom i blogerom?

  Czytaj więcej
 • Polecane urządzenia wielofunkcyjne HP - zalety oraz koszty

  Urządzenia wielofunkcyjne to sprzęt przydatny zarówno w pracy, jak i w gabinecie prywatnym. Może on pełnić rolę drukarki, skanera i kopiarki równocześnie. Jak wybrać odpowiedni produkt? Polecamy oferty wiodącej firmy HP – poznaj zalety oraz koszty użytkowania urządzeń wielofunkcyjnych tej marki.

  Czytaj więcej