• Polecane urządzenia wielofunkcyjne HP - zalety oraz koszty

  Urządzenia wielofunkcyjne to sprzęt przydatny zarówno w pracy, jak i w gabinecie prywatnym. Może on pełnić rolę drukarki, skanera i kopiarki równocześnie. Jak wybrać odpowiedni produkt? Polecamy oferty wiodącej firmy HP – poznaj zalety oraz koszty użytkowania urządzeń wielofunkcyjnych tej marki.

  Czytaj więcej
 • Karta graficzna – najważniejsze akcesorium dla gracza

  Karta graficzna to jeden z tych fundamentalnych elementów sprzętowych, które zdecydują o jakości grania. Jak wygląda rynek kart graficznych i co brać pod uwagę przy zakupie?

  Czytaj więcej
 • Laptop zamiast peceta – dobry wybór dla gracza?

  Pod pewnymi względami laptopy nie mają sobie równych. Są wygodne, kompaktowe i energooszczędne. Dla wielu grających to bardzo istotne, a niekiedy decydujące cechy. Czy warto – w ich przypadku – stawiać je wyżej niż inne parametry sprzętu?

  Czytaj więcej
 • Głośniki dla graczy – zestawienie

  Każdy prawdziwy gracz docenia znaczenie oprawy dźwiękowej gier komputerowych oraz hardware’u, który pozwala tej oprawie zaistnieć. Im lepsze mamy głośniki, tym łatwiej będzie nam wczuć się w rozgrywkę i tym więcej emocji nam ona dostarczy. Zobaczmy, co można znaleźć na sklepowych półkach.

  Czytaj więcej
 • Nowa moda: fotele gamingowe

  Dawniej największym marzeniem każdego gracza było posiadanie najszybszego komputera na rynku. Takie kwestie jak np. umeblowanie spychane były zawsze na drugi plan. Dzisiaj jest diametralnie inaczej – osoby rozmiłowane w sportach elektronicznych akceptują już tylko dedykowane fotele gamingowe.

  Czytaj więcej
 • Jak urządzić pokój gracza – porady

  Każdy gracz, czy to starszy czy młodszy, marzy o tym, by mieć swoją przestrzeń, w której będzie mógł w spokoju oddawać się swojemu ulubionemu zajęciu. O tym jak taką przestrzeń urządzić, dowiecie się z tego artykułu.

  Czytaj więcej
 • Podstawka pomoże zadbać o Twojego laptopa

  Laptopy otworzyły szereg nowych możliwości przed użytkownikami komputerów. Ludzie pracują z nimi w kuchni, na podłodze a nawet w parku

  Czytaj więcej