• Gry językowe – rozrywka i nauka z językiem angielskim

  Nie od dziś wiadomo, że najskuteczniej uczymy się poprzez zabawę. Wbrew pozorom dotyczy to nie tylko dzieci. Dorośli, którzy chłoną języki wolniej niż małoletni uczniowie, również potrzebują odpowiedniego stymulatora do nauki.

  Czytaj więcej
 • Bezpieczne i wartościowe gry mobilne dla dzieci

  Jeśli zastanawiacie się, do czego służy dziecku smartfon lub tablet, odpowiedź jest prosta – do grania. I rodziców w tym głowa, by czas spędzony przez ich pociechy na graniu w gry mobilne nie był czasem straconym.

  Czytaj więcej
 • Najlepsze platformówki na Androida

  Platformówki, które kiedyś były ikoną gier komputerowych w ogóle, są obecnie traktowane nieco po macoszemu. Nadal mają jednak wielu oddanych fanów. Poniżej przyjrzymy się pięciu najlepszym dostępnym na Androida grom tego typu.

  Czytaj więcej
 • Gry mobilne na podróż

  W jaki sposób umilić sobie długą i nudną podróż? Wystarczy zabrać ze sobą naładowany telefon i ściągnąć gry, dzięki którym czas będzie leciał szybciej.

  Czytaj więcej
 • Gry strategiczne na Androida

  Tablety i smartfony wyposażone w system operacyjny Android doczekały się wielu gier wszelkich typów. Oto przegląd najciekawszych strategii przeznaczonych na urządzenia mobilne.

  Czytaj więcej
 • Angry Birds – prawdziwe szaleństwo na smartfona i nie tylko!

  Angry Birds to gra, która została stworzona w 2009 roku przez Rovio Mobile. Od tamtej pory trwa istne szaleństwo na punkcie tej gry – każdy pragnie ją mieć na swoim smartfonie, tablecie czy komputerze. Została ściągnięta już ponad 5 miliardów razy.

  Czytaj więcej
 • Najpopularniejsze darmowe gry na Androida

  Android jest najpopularniejszym systemem na świecie, który oferuje swoim użytkownikom przeróżne aplikacje, jakie mają pomóc im w pracy oraz umilić wolny czas. Jakie gry najchętniej wybieramy?

  Czytaj więcej