• ESL One oraz Intel Extreme Masters 2018 - gratka dla fanów e-sportu

  Wszyscy fani e-sportowej rywalizacji niecierpliwie czekają na wydarzenie, które każdego roku odbywa się w katowickim Spodku. W stolicy Śląska najlepsi gracze zmierzą się w takie gry jak: Dota 2, Starcraft II oraz Counter Strike: Global Offensive. Pula nagród wynosi ponad 4,5 mln zł.

  Czytaj więcej
 • Gry na uspokojenie – propozycje

  Gra to rozrywka, a więc i relaks. Jednak tylko niektóre gry zasługują na miano uspokajających. Warto mieć je zawsze pod ręką, czyli w swoim smartfonie. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać!

  Czytaj więcej
 • Mateusz Skutnik – gry logiczne, (ale) nie z tej Ziemi

  Gry autorstwa Mateusza Skutnika to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier logicznych. Polski rysownik, projektant i twórca komiksów pokazuje nam w nich świat fascynujący, mroczny i tajemniczy. To rozrywka na najwyższym poziomie estetyki!

  Czytaj więcej
 • Gry retro – najciekawsze klasyki

  Wielu graczy z rozrzewnieniem wspomina czasy, gdy bardziej od oprawy graficznej i płytkiego efekciarstwa w grach liczył się pomysł i klimat. Nic dziwnego, że coraz więcej osób sięga po stare gry, a firmy, które tworzyły je lata temu, co jakiś czas decydują się na reedycję.

  Czytaj więcej
 • Recenzja: Project CARS

  Slightly Mad Studio wyprodukowało fantastyczny symulator wyścigów samochodowych. Co ciekawe, przy produkcji gry brali udział sami gracze, którzy przez cały okres powstawania gry testowali ją i podsuwali przeróżne pomysły.

  Czytaj więcej
 • Recenzja: Wolfenstein: The New Order

  Nowy Wolfenstein pokaże nam alternatywny świat, w którym po wygranej wojnie rządzą naziści i ustanawiają Nowy Porządek.

  Czytaj więcej
 • Recenzja: Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist

  W nowej odsłonie słynnej serii Tom Clancy's Splinter Cell wcielimy się już po raz szósty w postać Sama Fischera. Jak wypadło tym razem?

  Czytaj więcej