Klawiatury do gier – przegląd

Klawiatury do gier – przegląd

Jeśli spędzasz przy grach komputerowych długie godziny, powinieneś rozważyć kupno klawiatury niestandardowej, w dużo większym stopniu dostosowanej do wirtualnych rozgrywek niż sprzęt tradycyjny. Taka klawiatura nie tylko zapewni ci większą wygodę, ale i posłuży znacznie dłużej.

 

Gigabyte Force K7

To urządzenie, które mimo niezbyt wysokiej ceny sprawdza się w trakcie wirtualnej rozgrywki doskonale. Cechuje je duża ergonomiczność, solidne wykonanie, a także krótki czas wyzwalania, który docenisz zwłaszcza przy grach wymagających przede wszystkim refleksu. Klawiatura została wyposażona w trójkolorowe podświetlenie oraz szereg użytecznych funkcji, takich np. jak blokada przycisku „Windows”.

 

CM Storm Quickfire TK

Na pierwszy rzut oka widać, że ta klawiatura jest o wiele bardziej wytrzymała od standardowych. Rzeczywiście – jej wytrzymałość producent określił na 50 mln kliknięć, co oznacza, że można cieszyć się nią całymi latami, nawet jeśli jesteśmy zapalczywi i w przypływie irytacji mamy w zwyczaju wyładowywać swoje emocje na okolicznym sprzęcie. Klawiatura ma 3 tryby podświetlania i umożliwia regulację jasności.

 

Ozone Strike Pro

Największymi atutami tego urządzenia jest wygoda, solidne wykonanie i możliwość maksymalnego dopasowania do własnych potrzeb. Klawiaturę wyposażono w 12 multimedialnych przycisków, co niewątpliwie docenią amatorzy gier o bardziej skomplikowanym systemie rozgrywki. Klawisze mają wysoki profil, dzięki czemu kontroler jest o wiele bardziej wyczuwalny, co przydaje się zwłaszcza w grach zręcznościowych.

 

Corsair Strafe RGB Cherry MX Silent

Ta klawiatura ma wszystko, co dobry kontroler do gier mieć powinien – wysoki profil klawiszy, solidną obudowę odporną na zużywanie się i mechaniczne uszkodzenia, podświetlane klawisze oraz zestaw przycisków programowalnych i multimedialnych. Ma zarazem cechę, która zdecydowanie wyróżnia ją na tle konkurencji – jest cicha. Jeśli więc szukamy kontrolera, który pozwoli nam dobrze się bawić, a jednocześnie nie będzie przeszkadzać innym domownikom – urządzenie to będzie doskonałym wyborem.

 

Poleć artykuł

Komentarze