Głośniki dla graczy – zestawienie

Głośniki dla graczy – zestawienie

Każdy prawdziwy gracz docenia znaczenie oprawy dźwiękowej gier komputerowych oraz hardware’u, który pozwala tej oprawie zaistnieć. Im lepsze mamy głośniki, tym łatwiej będzie nam wczuć się w rozgrywkę i tym więcej emocji nam ona dostarczy. Zobaczmy, co można znaleźć na sklepowych półkach.

Genius SP-HF800A

To zestaw dwóch kolumn, które zwracają uwagę już samym wyglądem – jest on naprawdę interesujący i nowoczesny. W tym przypadku wygląd nie myli – głośniki cechują się świetnym balansem, doskonałym wypoziomowaniem dźwięku we wszystkich pasmach i mocą, która z pewnością usatysfakcjonuje każdego gracza. Model ten wiernie odtwarza nagranie, a przy tym pozwala rozbrzmiewać potężnym, tłustym basom, które nadają ścieżce dźwiękowej głębi.

 

 

ModeCom MC-2007

Niewielki rozmiar, niska cena i konstrukcja oparta na tylko jednym głośniku, ukrytym w kolumnie, mogą być mylące – mamy tu do czynienia z produktem z naprawdę wysokiej półki. Głośniki te cechują się ogromną wszechstronnością, mogą z powodzeniem być podłączane do urządzeń mobilnych, a dzięki niewielkim rozmiarom możemy je zabrać ze sobą w podróż.

 

 

Logitech Z200 - Snow white

Produktom marki Logitech zawsze można było zaufać i nie inaczej jest z tym modelem. Głośniki emitują miły dla ucha, głęboki dźwięk, pozwalają na idealne dopasowanie poszczególnych częstotliwości do własnych preferencji, a przy tym są solidne i mają estetyczny wygląd, dzięki czemu idealnie wkomponują się w każde wnętrze.

 

 

Genius SP-HF500A

Głośniki wraz z mechanizmem zostały umieszczone w bardzo ładnej obudowie stylizowanej na drewnianą. Atrakcyjny design to jednak nie wszystko – te dwudrożne kolumny to prawdziwe perełki wśród sprzętu audio dla graczy. Świetnie przenoszą dźwięk, nadając mu intrygującej głębi, która niejednego sympatyka thrillerów może przyprawić o ciarki na plecach. Model ten jest niewątpliwie wart swojej ceny.

 

 

Na rynku znajduje się znacznie więcej modeli głośników, których właściwości mogą spełnić nasze oczekiwania. Dlatego warto się uważnie rozglądać i być na bieżąco z nowinkami ze świata sprzętu audio. Pamiętajmy, że o ile tylko jest taka możliwość, głośniki przed zakupem najlepiej przetestować.

Poleć artykuł

Komentarze